О нас | Агенство нерухомості "Інвестор"

«Інвестор», агенція з нерухомості м. Дніпро

Агенція з нерухомості «Інвестор» - одна з провідних ріелторських фірм в м. Дніпро та є дійсним членом суспільних організацій, які об'єднують рієлторів м. Дніпро та України.
Керівник компанії був членом АСНУ з 2004 по 2009 рік. З 2009 року і по сьогодні є членом Спілки фахівців з нерухомого майна України, а також є президентом міської громадська організації «РІЕЛТОРСЬКА ПАЛАТА ДНІПРА», яка є співзасновником союзу суспільних організацій «РІЕЛТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ»

Агенція з нерухомості «Інвестор» пропонує широкий спектр послуг, як для громадян, так і організації, в усіх сегментах ринку нерухомості, надає повний комплекс послуг з оформлення прав на нерухомість.
Але основним профільним видом діяльності компанія вибрала роботу з комерційною нерухомістю, а саме: промисловою, виробничою та складською.

Співробітники АН «Інвестор» (ріелтори, оцінювачи, юристи) мають вищу освіту та додаткові професійні знання, отримані на курсах, семінарах та в заходах професійних ріелторських спільнот. Також не лишнє згадати що компанія знаходиться на ринку вже протягом 20 років. Система освіти дозволяє постійно підвищувати кваліфікацію співробітників.

Взаємодію з клієнтами ми будуємо на строгому дотриманні принципів чесності та прозорості при проведенні розрахунків, інформаційній відкритості, що передбачає надання повної та достовірної інформації про суму угоди і розмірі винагороди, яку клієнт сплачує за роботу агенції.

Наша адреса: 49006, г. Дніпро, вулиця Філософська, буд. 38/8
Завжди раді вашим запитанням за телефонами :
099 620 26 32 (Viber)
067 562 00 67
073 265 03 32
095 687 46 80

Заказать звонок
+
Жду звонка!